Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye Sensör Aksesuarları
Poliüretan Şamandıra Topları
Poliüretan Şamandıra topu 16,5x35x32mm
Poliüretan Şamandıra Topu - Silindir
Su seviye şamandıralarında kullanılan bu modeller suyun kaldırma kuvveti sayesinde sorunsuz ve pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Detaylar ve ayrıntılar hakkında bilgi almak için firmamızı arayınız.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | : |
| Malzemesi | Poliüretan |
| İç Çapı | 16,5mm |
| Dış Çapı | 35mm |
| Yükseklik | 32,3mm |
| Max. Basınç | 1 bar |
| Menşei | Çin |