Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye Sensör Aksesuarları
Poliüretan Şamandıra Topları
Poliüretan Şamandıra topu 14x50x32mm
Poliüretan Şamandıra Topu - Silindir
Özel olarak üretilen su , yakıt veya genel olarak sıvı tank ve depolarında kullanılan seviye ölçüm sensörleri ve bunlara ait parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | : |
| Malzemesi | Poliüretan |
| İç Çapı | 14mm |
| Dış Çapı | 50mm |
| Yükseklik | 32mm |
| Max. Basınç | 1 bar |
| Menşei | Çin |