Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye Sensör Aksesuarları
Poliüretan Şamandıra Topları
Poliüretan Şamandıra topu 14,5x30x25mm
Poliüretan Şamandıra Topu - Silindir
Poliüretan malzemeden özel kalıplarla imal edilmiş bu model kimyasal, gıda, endüstri, akaryakıt gibi birçok alanda kullanıma uygundur.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | : |
| Malzemesi | Poliüretan |
| İç Çapı | 14,5mm |
| Dış Çapı | 30mm |
| Yükseklik | 25mm |
| Max. Basınç | 1 bar |
| Menşei | Çin |