Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye Sensör Aksesuarları
Paslanmaz Şamandıra Topları
Paslanmaz Şamandıra topu 51x61x18mm
Paslanmaz Su Şamandıra Topu - Silindir
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | : |
| Malzemesi | Paslanmaz |
| İç Çapı | 18mm |
| Dış Çapı | 51mm |
| Yükseklik | 61mm |
| Max. Basınç | 2 bar |
| Menşei | Çin |
Özel imal edilen seviye sensörleri için üretilmiş bu model stoklarımızda devamlı bulundurduğumuz bir modeldir. Gövdesi paslanmaz olan ve kimyasal tanklarla yağ, mazot, su...gibi paslanmaz su seviye şamandırasında kullanılan bu model uzun ömürlü ve kaliteli gövdesi sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.