Sıvı Seviye Sensörleri
Seviye Sensör Aksesuarları
Paslanmaz Şamandıra Topları
Paslanmaz Şamandıra topu 41x51x15mm
Paslanmaz Şamandıra Topu - Silindir
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | : |
| Malzemesi | Paslanmaz |
| İç Çapı | 15mm |
| Dış Çapı | 41mm |
| Yükseklik | 51mm |
| Max. Basınç | 2 bar |
| Menşei | Çin |
Paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. Ufak ebatlı şamandıralar veya kontaklarda kullanıma uygundur.