Türkçe English Facebook

Tel : +90 216 506 12 23
info@setateknik.com Tel : +90 536 277 40 80
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER HABERLER REFERANSLAR İLETİŞİM
- HİZMETLERİMİZ -
Tekne Gemi Elektrik Tesisatı / Tekne Otomasyon Sistemleri
Tekne Gemi Elektrik Tesisatı
  Tekne/Gemi Elektrik Projelendirme
  Yat - Gemi Elektrik Donatım İşçiliği
  Bakım-Onarım ve Servis Hizmetleri
  Tekne Güneş Paneli Montajı
Tekne Otomasyon Sistemleri
  - Marine otomasyon sistemleri
  Tekne Takip Sistemleri
  Marin Alarm İzleme Sistemleri
  Baş Pervane Montajı
Sıvı Seviye Sensörleri
Tekne Elektrik Panosu & Paneli
Marin Elektrik Malzemeleri
Marin Aydınlatma Ürünleri
Led Bar Aydınlatma İmalatı
Sıvı Seviye Göstergeleri
Gemi Tipi Lamba Çeşitleri
Polietilen Tank İmalatı
Basınç Sensörleri
Sintine Pompaları
Gemi Konsol İmalatı

 

Kargo Gönderim
Ücretsiz Kargo kampanyasından faydalanmak için belirtmeyi unutmayınız.
Tekne Elektrik Şeması
Tekne, yat ve gemi elektrik şemaları için firmamızla irtibata geçiniz.
Baş Pervane
Teknelerde kullanılan baş pervane fiyatlarımız için bizi arayınız.
Tekne Elektrik Paneli
Tekne dağıtım ve sigorta panelleri, hazır ve özel ölçü imalatları ile seta teknik siz değerli dostlarımızın yanında
Tekne Aküsü
Teknelerde kullanılan kapalı tip akü, marin akü, kel akü veya agm akü çeşitleri için firmamızı arayınız.
Etiket : marin otomasyon, tekne otomasyon sistemi, boat alarm monitoring

 

Günümüz teknolojisinde olmazsa olmazların başında gelmeye başlayan otomasyon sistemi, tekne ve yatlarda konforun vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Marin otomasyon sistemleri teknolojiyle birlikte çok farklı noktalara ulaşmış durumda şu sıralar. teknede bulunan sistemlerin izlenmesi dışında kontrol ve kumanda kabiliyeti kazandırılarak seyir öncesi veya seyir esnasında yaşanabilecek sorunları önceden tespit ederek denizin keyfini sorunsuz bir şekilde yaşama imkanı sunmaktadır. Bu yeni sistemler sayesinde sistemin işleyişini tek bir noktadan izleyebilir veya istediğiniz bir yerden veya zamanda müdahale edebilirsiniz. Bu sayede insan hatasını en aza indirerek keyfinizin daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sistemde izlemek veya kumanda edebileceğiniz alanları daha önce yapılmış örneklerle birlikte inceleyebilir, sizin siteminize uygun model ve senaryoları oluşturbilmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
Marin Otomasyon
 
Tekne Otomasyon Sistemleri
Teknelerde, gemilerde, yatlarda jeneratör, kumanda, yakıt takibi, alarm ve kontrol gibi devrelerinin otomasyon sistemi ile bir araya getirilerek kontrol ve kumanda sistemi kurulabilmektedir. Alınan alarmlar, değerler, seviyeler ve raporlar bilgi hafızasında korunarak listeler halinde rapor edilebilmektedir.
Tekne Tank Otomasyonu
Yukarıda gördüğünüz ekranda daha önce bir proje için hazırlanmış yakıt tankları, gri su tankları, tatlı su deposu ve pis su tankı için hazırlanmış hem litresini hemde yüzde olarak takip edebileceğiniz bir ekran yüzü oluşturulmuş. Tankların bulunduğu yerler, hangi tankın kaç litre kapasiteye sahip olduğu ve kaç litre kaldığı ile ilgili detayları buradan izeleyebileceğiniz gibi yakıt tankı veya su tankı azaldığında alarm alabilirsiniz. Aynı işlemi pis su veya gri su tankı dolmaya yakın alarm alarak en yakın yerde tedbirinizi almak için hazırlığınızı yapabilirsiniz.
Marine Otomasyon Sistemleri

Yukarıdaki resimlerde daha önce imalat ve montajını yaptığımız 100 feet ( Yaklaşık 32 mt ) Motor Yat'ın alarm monitoring sisteminden bazı sayfaları görebilirsiniz. Bu projemizde teknenin jeneratör otomasyonu, tekne dc volt ve akım değerleri izleme, jeneratör ve aküleri devreye alıp çıkarma, Tank seviye izleme, sintine pompaları izleme ve kontrol, yangın algılama sistemi izleme, kamera görüntüsü, seyir fenerleri kontrol ve izleme, Alarm listesi takip ve fan damper açık kapalı ...gibi sistemlerin izlemesi ve kontrolü sağlanmıştır. Özellikle Tekne Kamera sistemleri ve kurulumu ile cep telefonu ve tabletten tekneyi izleme imkanı sunulmuştur.

 

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız İletişim Copyright Serdar Taylan
Güzelyalı Mah. istasyon Cad. Bekçi Sokak No:7 D:3 Yazıcı AP. Pendik / İstanbul / TURKEY Web sayfasının yapımında kullanılan resim ve görseller izinsiz kullanılmaz. İzinsiz kullanımlardan doğacak hak ve yaptırımlarla ilgili davalar İstanbul mahkemelerinde görülecektir.
TEL : +90 216 506 12 23 - Whatsapp : +90 536 277 40 80
info@setateknik.com